Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczno-techniczny pt.: „Gwiazdkowe Aniołki” został rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy ponad 30 prac konkursowych. Wszystkie prace można podziwiać w holu głównym naszej szkoły.

Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia w konkursie:

I miejsce:
Miłowanow Michalina kl. 3C, Koliesnik Ivan kl. 3B, Sas Oliwia kl. 4B, Kuczyńska Oliwia kl. 1E

II miejsce:
Roszkowski Stanisław kl. 3C, Antosik Marta kl. 5D, Graczyk Antonina kl. 1B, Juchniewicz Sebastian kl. 0A

III miejsce:
Rataj-Woźnica Maksymilian kl. 6B, Kulik Michał kl. 7A, Kalejta Oliwia kl. 4A, Wojno Gabriel kl. 2E

WYRÓŻNIENIA otrzymują pozostali uczestnicy konkursu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Bardzo cieszymy się z ilości otrzymanych prac. Wszystkie prace były fantastyczne, twórcze i kreatywne a także przemyślane. Nagrody zostaną rozdane w styczniu. Osobom nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Organizatorzy:
Aneta Flakiewicz-Głuchowska i Agnieszka Krasowska