Uczniowie klasy 3A na zajęciach w tym tygodniu omawiali cuda starożytnego świata. Oglądali filmy i prezentacje o wielkich budowlach tamtych czasów m.in.: latarni morskiej w Faros, Świątyni Heopsa czy posągu Zeusa w Olimpii. Niektórzy przynosili również książki z domowych zbiorów z mnóstwem zdjęć, rysunków i ciekawostek dotyczących starożytności. Na koniec tygodnia dzieci poszerzyły swoją wiedzę, przygotowując lapbooki dotyczące cudów świata. Każdy zaprezentował swoją pracę oraz opisał jedną wybraną budowlę na forum klasy. Wszystkie lapbooki były pomysłowe i piękne oraz dostarczyły dzieciom mnóstwo ciekawych wiadomości. Prace uczniów zdobią teraz salę i tworzą kącik, który pozwala każdemu chętnemu zgłębić wiedzę o 7 cudach świata.