16 i 17 marca 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Pruszkowa w piłce ręcznej w kategorii dzieci, a gospodarzem tych zawodów była nasza szkoła.

Pierwszego dnia rywalizowały zespoły dziewcząt. Mogliśmy obejrzeć wiele zaciętych i wyrównanych meczów. W finale spotkały się zespoły SP4 i SP5, po emocjonującym meczu górą okazał się nasz zespół! Podium uzupełniły zawodniczki z SP9. Wielkie Brawa dla dziewcząt!

Drugiego dnia do rywalizacji przystąpili chłopcy. Frekwencja dopisała, do zawodów przystąpiło 7 szkół. Po rozegraniu meczów grupowych w finale spotkały się zespoły SP5 i SP1, a w meczu o 3 miejsce SP3 i SP6. Miejsce 3 zajęła Szkoła Podstawowa nr 6, natomiast w finale po wyrównanym meczu do rozstrzygnięcia, którego potrzebne były rzuty karne zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5!

Gratulacje!