20.03.2023 r. odbyły się Mistrzostwa Międzypowiatowe w kategorii młodzieży w piłce ręcznej. Naszą szkołę po raz pierwszy na tym szczeblu rozgrywek reprezentowały dziewczęta. Rywalizowało ze sobą 6 zespołów podzielonych na dwie grupy.

Reprezentacja SP5 znalazła się w grupie ,,B” razem z SP Kozłów Biskupi i SP Mszczonów. W drugiej grupie znalazły się reprezentacje SP Zielonki, SP Grodziska Mazowiecki oraz SP Rusiec. Dziewczęta z naszej szkoły spisały się świetnie – wygrały swoją grupę i zameldowały się w finale rozgrywek,
gdzie czekała już na nie drużyna z Ruśca.

Uznając wyższość rywala, a zarazem wielkiego faworyta rozgrywek, dziewczęta zajęły drugie miejsce, które jest największym sukcesem w piłce ręcznej naszej szkoły.

Wielkie brawa dla wszystkich naszych reprezentantek, które nie tylko świetnie zagrały na zawodach, ale przez cały rok szkolny mocno zaangażowały się w dodatkowe treningi, aby ten sukces osiągnąć!!!