Kolejny sukces naszych piłkarek ręcznych w kategorii dzieci! Dziewczęta na etapie powiatu rywalizowały ze szkołami z Ruśca, Ład i Michałowic i zajęły drugie miejsce. Zajęcie drugiego miejsca pozwoliło nam awansować do etapu międzypowiatowego.

W kolejnym etapie rywalizowało 6 zespołów podzielonych na dwie grupy. Po wyrównanym pierwszym meczu, niestety minimalnie przegranym w końcówce, wiedzieliśmy, że nie mamy już szans na wejście do finału.
Została nam walka o wyjście z drugiego miejsca w grupie i grę o brązowy medal. Dziewczęta spisały się świetnie i pewnie zwyciężyły w drugim spotkaniu. W ,,małym finale” zawodniczki zagrały odważnie, pokazały olbrzymi hart ducha i wielką ambicję.

Zawody zakończyliśmy na bardzo dobrym 4. miejscu na poziomie międzypowiatowym.

Wielkie brawa dla dziewcząt, jesteśmy z nich DUMNI!