W ostatnim tygodniu reprezentanci naszej szkoły brali udział w indywidualnych biegach przełajowych.

Nasi uczniowie spisali się świetnie. Na etapie miejskim w kategorii dziewcząt (rocznik 2009) równych sobie nie miała: Aleksandra Podgajna, która zajęła 1 miejsce. Doskonałe 3 miejsce w tej samej kategorii wywalczyła Aleksandra Mejsner, a do kolejnego etapu udało się również awansować Amelii Kosatce (5 miejsce).

Dziewczęta z rocznika 2008 zdobyły kolejne medale dla naszej szkoły! Inga Bernabiuk ukończyła bieg zajmując 1 miejsce, a Nikola Wyszyńska zdobyła srebro! Oprócz tego 5 miejsce zajęła Sylwia Remiszewska.

Podsumowanie etapu miejskiego (miejsca premiowane awansem):

Dziewczęta rocznik 2011
Aleksandra Andruk 4
Łucja Kołodziejczyk 6
Anna Mioduszewska 11
Aleksandra Zalewska 12

Chłopcy rocznik 2011
Franciszek Pałyska 6
Ksawery Brzozowski 10

Dziewczęta rocznik 2010
Lena Adamska 4
Julia Szczepańska 7
Oliwia Witkowska 9

Dziewczęta rocznik 2009
Aleksandra Podgajna 1
Aleksandra Mejsner 3
Sylwia Remiszewska 5

Chłopcy rocznik 2009
Antoni Rutkowski 5

Dziewczęta rocznik 2008
Inga Bernabiuk 1
Nikola Wyszyńska 2
Sylwia Remiszewska 5

18 kwietnia 2023 r. wszyscy którzy uzyskali awans w etapie miejskim startowali w etapie powiatowym. Jak się okazało, również możemy pochwalić się świetnymi wynikami.

W kategorii dziewcząt (rocznik 2012) miejsce 2 zajęła Aleksandra Andruk. Na uwagę zasługuje duża ambicja i olbrzymi hart ducha naszej najmłodszej zawodniczki, która zgubiła oba buty i dużą część trasy przebiegła bez nich!

Przedstawiamy miejsca medalowe z rocznika 2009 i 2008. Aleksandra Podgajna ponownie ze złotym medalem! W kategorii rocznik 2008 na trzecim stopniu podium melduje się Inga Bernabiuk. Bardzo dobre wyniki osiągnęły również: Nikolia Wyszyńska, Sylwia Remiszewska, Łucja Kołodziejczyk oraz nasi panowie Antek Rutkowski i Krystian Gregorek.

24 kwietnia 2023 r. nasi uczniowie udali się, wraz z pozostałymi szkołami z Pruszkowa jako reprezentacja naszego powiatu, do Kamionu gdzie odbywał się trzeci etap biegów przełajowych.

Aleksandra Andruk skończyła swój bieg na bardzo dobrym 9 miejscu.

Następnie przyszedł czas na pozostałych reprezentantów, którzy spisali się bardzo dobrze w swoich rocznikach kończąc biegi w górnej połowie stawki: Nikola Wyszyńska, Sylwia Remiszewska, Łucja Kołodziejczyk i Krystian Gregorek.

Aleksandra Podgajna (rocznik 2009) w swoim biegu zajęła 5 miejsce i tym samym awansowała do Mistrzostw Mazowsza.

Inga Bernabiuk (rocznik 2008) zajęła 4 miejsce, które także premiuje ją do udziału w Mistrzostwach Mazowsza.

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom za ambitny udział i chęć reprezentowania szkoły w zawodach.

Prosimy też o trzymanie kciuków za występ Ingi i Oli w piątek 28 kwietnia 2023 r.