1 czerwca br. upływał uczniom z klasy 1A pod znakiem uśmiechu☺. Dlaczego? Z okazji Dnia Dziecka czekało na dzieci dużo atrakcji: rozgrywki sportowe, tańce integracyjne w klasie, różne aktywności na placu zabaw, upominki od rodziców oraz lodowy poczęstunek na świeżym powietrzu. Nie zabrakło też chwil odpoczynku😉. Dzieci regenerowały siły do dalszej zabawy podczas oglądania dwóch prezentacji przygotowanych przez koleżanki z klasy. Karina przedstawiła rówieśnikom Kamieniec Podolski – miasto w Ukrainie, w którym się urodziła i spędziła pierwsze lata swojego życia. Natomiast Nina opowiedziała dzieciom o swoim chomiku.

Uśmiechnięte buzie dzieci sprawiały, że każdy tego dnia był radosny, bo jak powiedział Janusz Korczak: „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.