Jury, po rozpatrzeniu prac uczestników, w kategorii klas 4-6, wytypowało laureatów konkursu oraz osoby wyróżnione:

1 miejsce: Lena Adamska 6A
2 miejsce: Błażej Samardakiewicz 6A, Urszula Czułada 6B
3 miejsce: Tomasz Świecak  6B,  Ksawery Brzozowski  5D, Pola Kołek  5D

Wyróżnienia:
Marta Antosik  5D, Cezary Zwierzchowski 5B, Dawid Łukasiewicz 6B, Maksymilian Kowalski 5B.

Logo biblioteki, które zajęło 1 miejsce, będzie wizytówką i oficjalnym znakiem biblioteki Szkoły Podstawowej nr 5 im. I.J. Paderewskiego w Pruszkowie.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie szkolnym,  a nauczycielom i opiekunom za ich przygotowanie. Laureatom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu talentów i zapraszamy na oficjalne  odebranie nagród i dyplomów podczas apelu, który odbędzie się w czwartek 15.06.2023 r., w godzinach 11.45-12.30 (5 godzina lekcyjna).

Poniżej prezentujemy oficjalne logo biblioteki szkolnej Sp5 w Pruszkowie.