Z wielką radością witamy Was na początku nowego roku szkolnego 2023/2024! To czas pełen emocji, nadziei i oczekiwań na nowe doświadczenia, naukę i przyjaźnie.

Szczególnie ciepłe powitanie kierujemy do naszej nowej Dyrektor Pani Aleksandry Kurtz. Życzymy owocnej współpracy oraz wielu sukcesów na nowym stanowisku.

Równie serdecznie witamy wszystkich nowych uczniów i ich rodziny. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzimy wspaniały czas, pełen wyzwań i sukcesów na polu edukacyjnym.

W tym roku szkolnym czekają na nas liczne inicjatywy, projekty edukacyjne i wydarzenia kulturalne. Będziemy wspólnie odkrywać, uczyć się i rozwijać.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły, do korzystania z jej bogatej oferty oraz do tworzenia pozytywnego środowiska, w którym każdy będzie mógł się rozwijać i doskonalić. Jesteśmy przekonani, że ten rok szkolny przyniesie nam wszystkim wiele radosnych chwil, nowych osiągnięć i sukcesów. Razem możemy zdziałać wiele wspaniałych rzeczy!

Zapraszamy do obejrzenia relacji foto z uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2023 / 2024.
fot. Piotr Kowalski