21 września 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Pruszkowa w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej pod patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa. W sztafetowych biegach przełajowych, reprezentacja naszej szkoły wystartowała w kategoriach: dzieci (chłopcy i dziewczęta) i młodzież (chłopcy i dziewczęta). Nasi reprezentanci spisali się świetnie zdobywając komplet medali. Dziewczęta w kategorii dzieci zdobyły srebrne medale🥈, a chłopcy w tej samej kategorii sięgnęli po brąz🥉. Dziewczęta w kategorii młodzież nie miały sobie równych i to na ich szyjach zawisły złote medale🥇🏆 , natomiast chłopcy w tej kategorii stanęli na najniższym stopniu podium🥉.

Wszystkim naszym uczniom gratulujemy nie tylko wyniku, ale przede wszystkim zaangażowania, hartu ducha i chęci reprezentowania szkoły na forum miasta. Dziewczęta wygrywając swój bieg uzyskały również możliwość wystartowania w kolejnym etapie i reprezentowanie naszej szkoły oraz miasta na poziomie powiatowym.