29 września br. klasa 1E i 2A wybrały się na wycieczkę do fabryki krówek w Milanówku. Nasza przygoda rozpoczęła się od fascynującej prezentacji na temat historii i procesu wytwarzania krówek. Dzieci dowiedziały się, że każdy krok produkcji jest precyzyjnie kontrolowany, aby zapewnić doskonałą jakość produktów. Następnie zaplanowane było zwiedzanie fabryki. Uczniowie mogli z bliska obserwować maszyny w akcji, które formowały i smarowały krówki. Uczestnicy wycieczki nie mogli oderwać się od tego widowiska. Oprócz tego była możliwość skosztowania świeżo wyprodukowanych krówek, a ich smak był absolutnie cudowny! Na zakończenie wizyty każde dziecko otrzymało małe słodkie upominki od fabryki. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen nauki i smakowania pysznych krówek.