27 października 2023 r. już po raz 4 odbył się w naszej szkole Dzień Nieba nawiązujący do Uroczystości Wszystkich Świętych. Patronem tegorocznego wydarzenia był utalentowany włoski Święty – Jan Bosko, zwany Ojcem i Przyjacielem dzieci i młodzieży. Najważniejszym punktem akcji było spotkanie uczniów z wyjątkowymi gośćmi z ks. Rafałem Główczyńskim znanym jako Ksiądz z Osiedla oraz z księdzem salezjaninem Pawłem Rudnickim z Warszawy z klerykiem. Na młodszych uczniów czekały stanowiska z zadaniami rozwijającymi różne talenty oraz stanowisko „Iluzjonisty”, w którego wcielił się Jakub Kozłowski – uczeń z klasy 5A. Bardzo dziękujemy uczniom z klasy 2A, 5A, 6A oraz 8A, którzy w sposób kreatywny i odpowiedzialny wsparli organizację całej akcji. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za wspaniały czas i już dziś zapraszamy na następny Dzień Nieba.