13-16 listopada br. w naszej szkole odbyły się turnieje zorganizowane z okazji obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie rywalizowali w grach zespołowych podzielonych na kategorie wiekowe oraz dyscypliny: dziewczęta w piłce ręcznej, chłopcy w piłce nożnej.

Turnieje przyniosły wiele emocji, a każda klasa wystawiła swoją reprezentację w obu dyscyplinach. Nawet ci, którzy nie grali, wspierali kolegów na trybunach. Społeczność szkolna zaangażowała się w zawody tworząc transparenty oraz wspierając swoje drużyny.

Cieszymy się z postawy uczniów, ich chęci do zabawy i rywalizacji w dobrej atmosferze. Dla nas wszyscy uczestnicy turnieju są zwycięzcami. Wynik sportowy nie zawsze jest najważniejszy.

Mamy nadzieję, że turniej stanie się stałym elementem naszych aktywności, przypominając nam o ważnej dacie w historii Polski. Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie i wsparcie finansowe.

Wyniki turnieju:

Dziewczęta klasy 4-5
1. miejsce: 5D
2. miejsce: 5C
3. miejsce: 5B

Dziewczęta klasy 6-8
1. miejsce: 7A
2. miejsce: 7B/8A
3. miejsce: 6B

Chłopcy klasy 4-5
1. miejsce:5D
2. miejsce: 5B
3. miejsce: 5A

Chłopcy klasy 6-8
1. miejsce: 8A
2. miejsce: 6B
3. miejsce: 7B