Uczniowie klasy 3B poznali „Pana Błęda”, który jest OK i dobrze, że od czasu do czasu się z nim spotykamy. Dzięki niemu uczymy się nowych rzeczy oraz poznajemy świat. Popełnianie błędów jest niezbędnym elementem rozwoju. Błąd = doświadczenie! Warto tym samym przypomnieć sobie, jaki jest cel edukacji. Nie jest nim zdobywanie wspaniałych ocen. Jest nim rozwój! W klasie zagościł na stałe pluszak – Pan Błąd, do którego uczniowie mogą się przytulić, gdyby nastąpi taka potrzeba. W ramach zajęć plastycznych każdy uczeń stworzył swojego „BŁĄD Stworka”, w celu oswojenia się z nim. Zabawa dała uczniom wiele radości i wiele pozytywnych emocji. W sali zawisły hasła o błędach. Uczniowie zabrali kilka z nich do domu by powiesić je w widocznym miejscu. Mają im przypominać o tym, że każdy z nas popełnia błędy, które są cenną nauką.