11 grudnia 2023 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Piżamy. Wydarzenie zostało połączone z loterią pluszaków, które udało nam się zgromadzić dzięki pomocy uczniów i pracowników szkoły. W ten sposób dołączyliśmy do obchodów III-go Międzynarodowego Dnia Piżamy Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, zajmującej się zbieraniem środków dla pacjentów dziecięcych oddziałów onkologicznych. Zarówno ilość podarowanych maskotek, jak i chętnych do udziału w akcji była tak duża, że postanowiliśmy ją przedłużyć o jeden dzień! Udało nam się zebrać kwotę w wysokości 1957 złotych, którą przekazaliśmy na konto wspomnianej fundacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w nasze przedsięwzięcie. Razem możemy więcej!