Święta tuż, tuż… Aby lepiej przygotować się do obchodów świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy 2C przygotowali w grupach prezentacje dotyczące tradycji bożonarodzeniowych. Wystąpienia zawierały informacje o znaczeniu poszczególnych symboli wigilijnych (sianko, choinka, opłatek) oraz o tym, jak obchodzone są święta Bożego Narodzenia w innych krajach (np. we Włoszech, w Ukrainie, czy w Japonii). Wszystkie wypowiedzi były przemyślane, a dołączone do nich prace bardzo starannie wykonane – każda z nich w innej technice i formie (były to zarówno prezentacje przestrzenne, jak i multimedialne) oraz z użyciem różnorodnych materiałów (np. szyszek, bombek, gwiazdek, sztucznego śniegu). Uczniowie klasy 2C pokazali jak bardzo są kreatywni i zaangażowani!