Z okazji nadchodzących ferii zimowych Pruszków ma do zaoferowania wiele ciekawych aktywności. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionymi poniżej atrakcjami przewidzianymi w tym okresie dla dzieci:

  • Miejski Ośrodek Kultury „Kamyk” w ramach akcji „Zima w mieście” oferuje bezpłatne warsztaty, które będą odbywać się w dniach 15-26 stycznia br., w godz. 10:00-11:30. Zajęcia dedykowane są dzieciom w przedziale wiekowym od 6 do 12 lat. W ofercie znajdują się: LegoRobotyka, warsztaty mydlarskie, warsztaty czekoladowe oraz rysowanie 3D. Zapisy dostępne na stronie internetowej.
  • 24 stycznia br. w godzinach 17:00-18:30 otwarta będzie wystawa „Karnawałowe Maski”. Wydarzeniu towarzyszą warsztaty o tej samej nazwie, które odbędą się w Strefie Odkrywania Wyobraźni i Aktywności SOWA, przy Szkole Podstawowej nr 10 (ul. Pływacka 16). Zakupu biletów można dokonać na stronie internetowej.
  • Niespodziankę dla najmłodszych przygotowała Miejska Kryta Pływalnia „Kapry”. W dniach 15-21 stycznia br. dzieci będą miały możliwość skorzystania z dmuchańca w ramach wejścia na basen.
  • Pruszkowskie lodowisko otwarte będzie 7 dni w tygodniu od 10:00 do 21:00. Wejście jest bezpłatne za okazaniem Pruszkowskiej Karty Mieszkańca. Obiekt znajduje się na terenie Centrum Kultury i Sportu (ul. Bohaterów Warszawy 4). Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
  • 16 stycznia br. o godzinie 17:30 w ośrodku Rewita odbędzie się koncert Zespołu Tańca Ludowego „Pruszkowiacy”. Adres wydarzenia: Nędzy Kubińca 103, 34-511 Kościelisko. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które będą w tym czasie w okolicach Kościeliska.