7 i 8 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 10 odbyły się Mistrzostwa Pruszkowa w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w kategorii młodzież. Były to zawody w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej (MIMS) pod patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa.

Po bardzo dobrej i ambitnej grze udało nam się dwukrotnie stanąć na podium! Chłopcy wywalczyli brązowy medal, natomiast dziewczęta wygrywając wszystkie mecze zdobyły pierwsze miejsce i uzyskały awans do zawodów powiatowych! Gratulacje!

Dziewczęta:

 • I miejsce Szkoła Podstawowa nr 5
 • II miejsce Szkoła Podstawowa nr 6
 • III miejsce Szkoła Podstawowa nr 10
 • IV miejsce Szkoła Podstawowa Azymut
 • V miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 3

Chłopcy:

 • I miejsce Szkoła Podstawowa nr 6
 • II miejsce Szkoła Podstawowa nr 4
 • III miejsce Szkoła Podstawowa nr 5
 • IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 10
 • V miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 i Szkoła Podstawowa Azymut
 • VII miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 i Szkoła Podstawowa nr 1