Klasa 3b bierze udział w międzynarodowym projekcie eTwinning „Be Us With Art”. eTwining jest europejską społecznością szkolną, gromadzącą szkoły z całej Europy, współpracującą za pomocą mediów elektronicznych. Wraz z nami w tym projekcie uczestniczą szkoły z: Chorwacji, Włoch, Grecji, Gruzji i Turcji. Podstawą naszych działań jest współpraca z tymi szkołami przez Internet z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Komunikacja i zaplanowane działania projektowe wykonywać będziemy z wykorzystaniem różnorodnych aplikacji i urządzeń. Współpraca między szkołami będzie dotyczyła działań artystycznych. Uczniowie wykonają plakaty, rzeźby, obrazy, scenki dramowe oraz zaśpiewają piosenki w językach szkół współpracujących. Opiekunem projektu jest pani Lidia Bauer-Ruszczyk. Pierwszym działaniem podjętym przez uczniów klasy 3b było stworzenie plakatów o państwach, z jakich pochodzą uczniowie szkół z którymi podjęliśmy współpracę. Informacje uczniowie pozyskiwali „szperając” w internecie. Już niebawem realizacja kolejnych działań projektu.

Sztuka emocji