Za nami I Gala Taneczna „Wytańczyć marzenia” zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 5.

W piątek 15 marca 2024 r. na sali audytoryjnej MOK „Kamyk” oraz dzięki uprzejmości ZTL Pruszkowiacy mieliśmy okazję przekonać się na własne oczy, że systematyczne ćwiczenia, pasja i konsekwentne dążenie do celu może dać świetne efekty! Udowodnili to uczniowie pruszkowskich szkół podstawowych, którzy rozgrzali parkiet do czerwoności. Każdy pokaz – niezależnie czy tych najmłodszych, czy tych nieco starszych – dostarczał mnóstwa wrażeń. Występowali soliści, duety i zespoły. Każdy uczestnik otrzymał medal, dyplom oraz niespodziankę.

Za wspieranie pasji u uczniów pruszkowskich szkół i objęcie wydarzenia honorowym patronatem dziękujemy Panu Pawłowi Makuchowi Prezydentowi Miasta Pruszkowa.

Dziękujemy dyrektorom szkół, dzieciom, rodzicom oraz instruktorom za przygotowanie wspaniałych występów.