Drodzy uczniowie,

zapraszam wszystkich chętnych z klas I-VIII do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Jak Widzę Książki?”.

Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu fotografii cyfrowej, promującej czytelnictwo. Komisja konkursowa ocenia nadesłane przez uczestników prace, mając na uwadze:

• zgodność z tematem,
  • walory artystyczne i wizualne,
  • pomysłowość, oryginalność, kreatywność w przedstawieniu tematu,
  • zaangażowanie i wkład pracy,
  • kadrowanie i kompozycję zdjęcia.

Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: klas I-III, klas IV-V oraz klas VI-VIII. Należy je przesłać w formacie JPG oraz odpowiednio nazwać tj.: imię i nazwisko autora, klasa (np.: Jan Nowak, klasa 8B), na adres: justyna.jonczyk@sp5pruszkow.pl wraz z indywidualną kartą zgłoszenia uczestnictwa oraz oświadczeniem i zgodą rodzica lub prawnego opiekuna, do dnia 26 kwietnia 2024 r. Wzór wymienionych dokumentów znajduje się w regulaminie konkursu. Laureatom zostaną przyznane nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Konkurs trwa od 25 marca do 26 kwietnia 2024 roku.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu z opiekunem koła filmowo-fotograficznego (p. Justyną Jończyk) za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus oraz osobiście.

Regulamin konkursu oraz indywidualna karta zgłoszeniowa są dostępne poniżej.