Szkolne koło wolontariatu SP5 nie marnuje czasu! Tym razem – z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych – nasi wolontariusze z klas 4-8 zaangażowali się w akcję, polegającą na własnoręcznym przygotowaniu kanapek dla bezdomnych.

Opiekunki szkolnego koła wolontariatu – panie: Anna Strojek, Katarzyna Przeworska i Agnieszka Łukasik – osobiście zawiozły wyroby do Warszawy, gdzie fundacja „Daj Herbatę” zorganizowała posiłek dla osób będących w kryzysie. Z naszych darów skorzystało ponad 100 osób, oczekujących na wsparcie. Na miejscu czekały na nie posiłek oraz gorące napoje.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie facebookowej fundacji

Dziękujemy zaangażowanym uczniom i zapraszamy wszystkich do włączania się w nasze kolejne inicjatywy.
Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu