W naszej szkole mamy zaszczyt gościć Pana Sebastiana Grzywacza, inspirującą osobę ociemniałą, który w towarzystwie psa przewodnika – Waldiego z wielką pasją i zaangażowaniem dzieli się wiedzą oraz wyzwaniami, przed jakimi stają osoby niewidome.

Pan Sebastian w przystępny i fascynujący sposób opowiada o codziennych trudnościach osób niewidomych, wzbogacając nasze zrozumienie i empatię wobec nich. Ciekawe były również informacje na temat nowoczesnych narzędzi ułatwiających życie, takich jak detektor kolorów, czujnik światła oraz aplikacje mobilne, które opisują to, co zostało uchwycone na zdjęciu.

Dziękujemy Panu Sebastianowi i Waldiemu za te pouczające 3 dni warsztatów. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za odwiedziny, które nie tylko wzbogacą naszą wiedzę, ale także otworzą serca na potrzeby innych.