Nasza szkoła włącza się w promocję Odnawialnych Źródeł Energii.

Siedmioro uczniów z naszej szkoły postanowiło wziąć udział w projekcie „Postaw na Słońce”. Wiele się dzięki temu nauczyli, dlatego pragną dalej przekazać swoją wiedzę! Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym ekscytującym projekcie. Nie zapominajcie, że równolegle prowadzimy promocję w sieci i liczymy na Wasze wsparcie!

🔗 Zachęcamy do regularnego śledzenia naszych działań na stronie internetowej uczniów i Instagramie.
Oto linki do śledzenia naszych działań:Strona internetowa uczniów: https://sites.google.com/view/ekologicznesloneczka/o-nas
Instagram: @ekologiczne_.sloneczka
Do zobaczenia tam! 🌞✨

Poniżej zamieszczamy harmonogram naszych działań:
🧠 Piątek, 10.05: Odbył się Quiz wiedzy o OZE wśród uczniów naszej szkoły.🖌️ Poniedziałek, 13.05: Dekoracja sal lekcyjnych związana z OZE. Ostatni dzień na oddanie prac konkursowych ENERGIA!
🏫 Wtorek-czwartek,14-16.05: Wyjście poza szkołę! Przeprowadzimy ankiety i rozwiesimy plakaty, aby podzielić się naszą wiedzą z mieszkańcami miasta.
🎉 Piątek, 17.05: Podsumowanie działań i debata na temat OZE.
🏆 Poniedziałek, 20.05: Ogłoszenie wyników konkursów i zadań.
🎁 Wtorek, 21.05: Rozdanie nagród!
🎲 Środa, 22.05: Zapraszamy Was na grę planszową na naszym szkolnym placu zabaw, jako fantastyczne podsumowanie naszych działań!

Zachęcamy też do wypełnienia ankiety na temat OZE w naszej okolicy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEOyxrVZdiX_aVLVuyTpvMhwkf_DNbyxnr4gK6i3bJ6fpYeg/viewform Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne!