21 maja br. Z okazji 104. rocznicy urodzin Wielkiego Polaka Jana Pawła II pięciu uczniów naszej szkoły wzięło udział w grze miejskiej „Z Janem Pawłem II w drogę”, zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 4 w Pruszkowie. Uczniowie poruszając się zgodnie z mapą, musieli stawić czoło różnym zadaniom, sprawdzających nie tylko ich wiedzę nt. życia i nauczenia Świętego Papieża, lecz także sprawność fizyczną, talenty artystyczne, językowe, wiedzę religijną oraz matematyczną. Podsumowanie gry oraz wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali w obecności Proboszcza Parafii św. Kazimierza ks. Mariana Mikolajczaka, Naczelnika Wydziału Edukacji UM p. Marzanny Geisler oraz dyrektora szkoły p. Marii Stawskiej. Podczas uroczystości uczestnicy wydarzenia oraz zaproszeni goście mogli wysłuchać pieśni wykonanych przez szkolny chór i skosztować „papieskich kremówek”. Pamięć o św. Janie Pawle II okazali także pozostali uczniowie naszej szkoły z klas 4-8, wykonując karty pracy utrwalające wiedzę nt. Jego życia i nauczania oraz plakaty z wybranymi cytatami Świętego.