27 maja 2024 br.
Zakończyliśmy akcję charytatywną organizowaną wspólnie z Caritas Archidiecezji Warszawskiej „Zbiórka odzieży” na rzecz rodzin potrzebujących z Ukrainy. Zbieraliśmy odzież nową i używaną – czystą i w dobrym stanie (spodnie, sukienki, bluzki, T-shirty, buty zimowe, jesienne i letnie) – dla dzieci i młodzieży. Wszystkie produkty zostały posegregowane i starannie zapakowane do kartonów przez naszych szkolnych wolontariuszy, a następnie przekazane do specjalnego samochodu, który przyjechał pod naszą szkołę po odbiór darów.

Wszystkim darczyńcom SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Dary te zostały przekazane na ręce Caritas Archidiecezji Warszawskiej, następnie trafią one do rodzin będących w potrzebie na Ukrainie i w Polsce 😊

Z pozdrowieniami, Szkolne Koło Wolontariatu Opiekunowie i uczniowie