🏆🎨10 czerwca 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Pruszkowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom międzyszkolnego konkursu plastycznego „Pruszków – moje miasto, moja duma”. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów 110. rocznicy nadania Pruszkowowi praw miejskich.

Z ogromną radością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły zdobyły III miejsce w swoich kategoriach wiekowych:
🥉 Natalia Głuchowska z klasy 3e – w kategorii klas I–III,
🥉 Lubava Yerokhina z klasy 4d – w kategorii klas IV–VIII.

Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom i życzymy kolejnych sukcesów oraz nieustającej pasji do rozwijania swoich artystycznych talentów!