27 maja 2026 r. klasa 3c wybrała się na wyjątkową wycieczkę krajoznawczo-edukacyjną do zagrody „Alpaki Tulaki”. Głównym celem wyjazdu była integracja zespołu klasowego oraz bezpośredni kontakt z naturą i zwierzętami. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, wykazując się przy tym dużą delikatnością oraz wielką empatią wobec puszystych mieszkańców zagrody. Po fascynującej części edukacyjnej i bliskich spotkaniach z alpakami przyszedł czas na swobodną zabawę na świeżym powietrzu oraz wspólny, radosny posiłek. Cały wyjazd okazał się niezwykle udaną lekcją przyrody, wrażliwości i szacunku do świata zwierząt, która na długo pozostanie w pamięci naszych trzecioklasistów.