Święto Narodowe 3 maja
27 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. W czasie uroczystego apelu, przygotowanego przez uczniów z klasy 3D, 4A, 5D, 6A, 6B, dzieci przypomniały sobie w jakich okolicznościach doszło do powstania...Przygotowania gofrów
W ramach 13 edycji projektu prozdrowotnego „Zdrowo jem, więcej wiem!” w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia kulinarne. Dzieci z pomocą wychowawców przygotowywały gofry z bitą śmietaną, ananasem oraz pieczonym jabłkiem. 😋🍍🍎
Najnowsze komentarze