Kanapki w klasie 1B
Podczas zajęć lekcyjnych, uczniowie klasy 1B wykonali zdrowe i kolorowe kanapki. Głównym celem zajęć było wyrabianie samodzielności i zaradności, a także kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych. Dzieci przyniosły z domów zdrowe i pożywne produkty, a podczas...„Mała Olimpiada Matematyczna” w klasach I-III
Od 13 do 14 marca br. w związku z obchodami Światowego Dnia Matematyki korytarze klas młodszych wypełniły się zadaniami oraz łamigłówkami. Pod hasłem „Mała Olimpiada Matematyczna” dzieci przystąpiły do rozgrywek międzyklasowych. Wszyscy bardzo zaangażowali...
Najnowsze komentarze