Sukces akrobatyczny

12 czerwca 2022 r. w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Akrobatyce Sportowej. Maja Szopa, uczennica klasy 2C zajęła 3 miejsce w kategorii klasy II i III dwójek mieszanych. Serdecznie gratulujemy!!!

Frajdalandia

15 czerwca br. uczniowie klasy 1E i 0A wybrali się na wycieczkę do Frajdalandii. Z dala od miejskiego zgiełku mieliśmy okazję pobyć w miejscu, gdzie rozciągają się hektary traw, zagajników i wiślanego piasku. Zamieszkały tam egzotyczne zwierzęta, zwierzęta gospodarcze...

Julinek

9 czerwca uczniowie klasy 1A i 1B pojechali na wycieczkę do parku rozrywki Julinek. Spędzili tam wyjątkowe chwile pełne niezapomnianych wrażeń. Była to wyjątkowa wycieczka, a wspomnienia pozostaną na długo. Zapraszamy na fotorelację.

Zielona szkoła klas 3

W dniach 8-9 czerwca br. wszystkie klasy 3 zwiedzały stolicę Gór Świętokrzyskich. Nasz wyjazd zaczęliśmy od Muzeum Zegarów w Jędrzejowie, udaliśmy się do słynnej Kadzielni, w której podziwialiśmy jedną z jaskiń. Następnego dnia zdobyliśmy Łysą Górę na Św. Krzyżu....